[]

Ekşi sözlük, mesajlaşma durumları

Bazıları diğer yazarlarla çok aktif bir ilişkiye sahip. Siz her mesaja cevap veriyor musunuz? Veya her yardım isteyene?

Geçen hafta bir ünlüyle ilgili başımdan geçen bir şey yazmıştım, o günden beri günde en az 5 kişi fotoğraf ve video istiyor hayranı olduklarını belirterek. Hiçbirine cevap vermek veya bir şey yollamak istemiyorum ama bu şekilde de onlara ayıp oluyormuş gibi veya yalan bir şeyler yazmışım da kanıtlayamamışım gibi hissediyorum. "Aman bana ne, istediklerini düşünsünler" mi diyorsunuz böyle durumlarda?


 
Öyle aman aman bi konu olsa cevap verilir de, bahsettiğiniz gibi bi durumda ben de cevap vermezdim.


  • olaylar olaylar  (22.05.20 13:27:59) 
Hesabimi komple kaptmadan once, mesaj almak istemiyorum secenegi isaretliydi bende.. Zaten gun icinde surekli insanlarla muhattap oldugum icin bunaliyordum, siteye de azicik rahatliyim, bosaliyim diye giriyordum. Baskalariyla ozel olarak tartismak, konusmak ya da tanismak gibi istegim yoktu zerre. Sozluk kitlesi ota boka mesaj atan sacma sapan bir kitle zaten, gerek yok cevap vermeye.


  • hehehe  (22.05.20 13:32:56 ~ 13:35:24) 
mesaj almak istiyorum seçeneğini kapatırsan sana ulaşamadıkları için bu sefer sinir olup entrylerini şikayet edip hesabını kapattırtmaya çalışyorlar. sözlük manyak dolu, hiç tavsiye etmiyorum mesajı kapatmanı. bırak mesaj atıp rahatlasınlar.


  • semitika  (22.05.20 13:50:40 ~ 13:51:19) 
karşı cins olup olmadığına bakıyorum, stalklıyorum
yine de insanlık kazanıyor cevap yazıyorum genelde

  • bir soru sorcam  (22.05.20 13:56:07) 
Cevaplıyorum. Ayrıntılı açıklama yapıp yardımcı olmaya çalışıyorum.


  • intihar etsem de kendime gelsem  (22.05.20 17:35:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.