hoşlanılan kişiyle muhabbet

Şimdi 4 sene önce lise sonda görüp hoşlandığım ama tanışma fırsatı yakalayamadığım bir kız vardı. Zaten ilişki konularında pek cesaretli olduğum söylenemez. Seneler sonra geçenlerde kızın instagram profili önüme düştü. Ben de takip isteği atayım dedim attım ardından takipleştik. Takipleştikten birkaç gün sonra bir fotosunu beğenip ilk adımı dm den merhaba diyerek attım.

Tabi tanışıklığımız olmadıgından hatırlamadı beni sınıfımı felan sordu öyle muhabbet başladı. Ben de kendisini lisedeyken gördüğümü tanışmak istediğimi ancak fırsat olmadığını bu yüzden tesadüfen profili görmemle eklediğimi söyledim. İyi denk gelmiş felan dedi sonra eski okulla ilgili konuştuk karşılıklı mevcut okuduğumuz okullarla ilgili sorular sorduk cevapladık derken bir kaç gün önce muhabbet tıkandı karşı tarafın “öyle işte” yazmasıyla son buldu. Görüldü attım öyle sonlandı muhabbet. Şimdi üzerinden birkaç gün geçti bir şey yazmadım ama muhabbeti açacak bir şeyler yazmalıyım.

Sizlerden tavsiye istiyorum. Kızdan gerçekten hoşlandığımı hissediyorum sevgilisi yok gibime geliyor Twitterını ve instasını gördüğüm kadarıyla. Niyetimi hemen belli etmeli miyim ya da tıkanan muhabbeti nasıl açmalıyım sizce?

not: ikimiz de aynı şehirde oturuyoruz şu an fakat üniversitesi farklı şehirde. Malum korona süreci güz dönemine kadar aynı şehirdeyiz. Güze kadar muhabbeti ilerletip buluşmak istiyorum sıkıntılı süreçler geçtikten sonra.

Kardo şu anda eksiden başlamışsın yani instagramdan niyetini belli etmiş kartlarını oynamışsın.
Çok fazla muhabbete girmeden ilgi çekecek şekilde bir buluşma ayarla en kısa zamanda diğer türlü artıya çıkamazsın.

  • shredd  (22.05.20 06:42:10)
bence yine selam yaz napiyosun vs vs diye. bi iki kere konusmayi sen baslat. durumu anlarsin zatem

  • lycoxin  (22.05.20 08:52:10)
Öncelikle kıza yazarken "felan" yazma, çünkü bir kadının en rahatsız olduğu kelime bu olabilir hele ki erkekten geliyorsa.

Komikli bir video haber vs. bulup at, eğer muhabbet ilerlesin istiyorsa yazar istemiyorsa ahaha hihi çok komikmiş vs. gibi 1-2 cümleyle savuşturur sen de anlamış olursun.
  • lcha  (22.05.20 11:32:46)