[]

Lazerle göz ameliyatı için Tekirdağ'da doktor tavsiyesi

Bu yaz için düşünüyoruz. Tekirdağ veya Çorlu'da göz çizdirmek için doktor tavsiyesi olan var mı ?
 
Ameliyat tipine göre seyahat etmeniz zor olmazsa ve İstanbul'a ameliyata gelmeyi düşünürseniz tecrübelerimi paylaşabilirim.


  • semyasa  (21.05.20 22:29:58 ~ 22:30:15) 
Lazer konusunda doktorlar Sinan Göker ve diğerleri olarak ikiye ayrılır. İmkan yaratabilirseniz İstanbul’a gelmeye bakın mutlaka, zaten uzakta değilmişsiniz.


  • messor  (21.05.20 22:43:23) 
sinan göker +1 diyeyim ben de. 7 yıl filan oluyor ben yaptıralı bir sorunum yok.
€1500 vermiştik zamanında şimdi kurlar yükselti alternatifler daha ucuz diye düşmüş müdür fiyatı bilemiyorum. ama genel olarak ortalamadan daha pahalıdır tabiki kendisi.

  • konetsu  (21.05.20 23:48:10 ~ 23:48:38) 
sinan göker de oldum lakin iyi araştırın aradan 1 dekat yıl geçti 0.50 oldu bile şimdiden. evet bende öyle rakamlar tiko vermiştim. iyi paralardı. dünya gözün 3 katı gibi bişeydi sanki. dalında 1 numara lafım yok ama iyi konuşun net cevaplar alın.


  • hunharca ben  (22.05.20 01:24:07) 
@hunharca kimse sana ameliyat sonrası ilerlememe garantisi veremez. lasik anlık mevcut olan bozukluğu giderir. atıyorum -5 numarada ameliyat oldun şuan -0,5 ise ameliyat olmasan -5.5 olacaktı gibi düşünebilirsin. gözlük, lens takarken de nasıl anlık görüş düzeliyor ama ilerleme devam edebiliyorsa aynı şey. o merceklerin yaptığı düzeltmeyi korneandaki işlem gerçekleştiriyor sadece. miyop korneada meydana gelen bir bozulma değil.

ameliyat sonrası kontrolde numaran sıfırlandıysa operasyonda bir sorun yok. zaten bu ilerlemeyi durdurma etkisi olmadığı için belirli bir yaşın altına yapmıyorlar ve birkaç yıldır numaraların sabit kalmış olması şartı isteniyor. yine de tekrar ilerlemeyeceği garanti değil ama çok daha düşük oluyor bu ihtimal. ilerlese de daha az oluyor. ben uzun süredir tekrar kontrole girmedim ama ameliyattan birkaç yıl sonra ehliyet alırken göz kontrolünden geçtiğimde hala sıfırdı.
  • konetsu  (22.05.20 01:32:30 ~ 01:37:02) 
@konetsu şimdiki aklımla garanti verseler de kabul etmem ama o yaşımda 22idi sanırım kesin çözüm, 50 yaşına kadar yok efendim kartal mı şahin mi gözlü olabilirsin (süper iyi görmekten bahsediyor), bizde tabi atladık olaya.
ben yazar arkadaşı tecrübelerimi nlatıyorum..
o zaman bu kadar hayatımızda yoktu, gençtik falan falan..
ben yanına gittim 6 ay önce bulanık görmem ve uzak ile ilgili ufak sıkıntımı anlattım olur ya o kadar..
kötü biri olarak demiyorum aksine iyi bir hekim sadece bil diye sevgili arkadaşım
  • hunharca ben  (22.05.20 09:44:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.