[]

boncu ağda tavsiyesi

ağda ısıtma makinemiz var aslında boncuk ağda da var bir paket ama hiç beğenmediğim için tavsiye doğrultusunda başka bir marka almak istiyorum. yüz tüyleri için kullanılacak, ağda çekildiğinde parçalanmadan tek parça halinde soyulabilen bir marka tavsiyesi arıyorum.
*internetten eliza marka pembe boncuk ağda almıştım hiç beğenmedim sürdüğümüz yerden çekerken 10 parçaya ayrılıyor ve iyi almıyor. şu kuaförlerdeki gibi tek hamlede ve parçalanmadan soyulabilen ve tüyleri iyi alan bir marka arıyorum. belki bilen vardır ve yardımcı olabilir diye sormak istedim.

teşekkürler, şimdiden iyi bayramlar.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.