[]

Bankadan hesaba altın almak

-ziraatten bahsediyorum- İki seçenek var biri gram, yatırım hesabına alınabiliyor diğeri de mevduat hesabına alınabiliyor. İkisi arasındaki farkı bilen var mı? hangisine oynamak daha iyidir? avantaj dezavantajları nelerdir? bir de şu var misal, gram altın almak istediğimde talebe uygun miktar altın yoktur gibi bir uyarı veriyor.

not1: yanlış anlaşılmasın fiziki altın alımından bahsetmiyorum, her şey internet üzerinden halloluyor.

not2: bu başlığın aynısını dün de açtım ama gram altın deyince yanlış anlaşılmış, sanki fiziki altın alımı ile bankadan altın alımının farkını soruyorum gibi algılanmış.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.