[]

Saygı duymamak

kız kardeşimin bana pasif agresif davrandığını düşünüyorum. Nasıl çözülebilir bu sorun
 
Pasif agresif diye gösterilen tepkiye derler. Etki olmadan tepki olmaz. Demek ki onu bu hale getiren bir şey var. Belki senden kaynaklı değildir.


  • muhayyer divan  (21.05.20 03:55:06) 
tahminimce çok üstüne gidiyorsunuz kendinizi geri çekin


  • gizemli dede  (21.05.20 09:09:57) 
Yaşlar kaç? Kardeşinizin mizacı nasıldır? Herkese karşı mı böyle, sadece belirli durumlara/kişilere mi? Otoriteyle arası nasıldır? Kardeşiniz bu durumun farkında mı veya değiştirmek istiyor mu? Yaptığınız ortak bir etkinlik, paylaşım var mı? O tür ortak zamanlarda nasıl?
Genelde hepimiz bize karşı davranışlara yöneliriz ama bizim davranışlarımız da karşıyı etkiler, yani yukarıdakilere katılarak sizin davranışlarınız nasıl?
vs vs o kadar değişkeni var ki öyle formül gibi "şunu yap geçer" demek bana zor gelir. Ha yukarıda güzelce yazmışlar genel tahmin ve öneri ama kişiyi tanımadıkça bence zor.
  • mor bembombom  (21.05.20 09:42:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.