[]

Netflix Dizi Tavsiyesi

Merhabalar;
Bayram sürecinde, çok da samimi olmadığım 3 kişiyle evde tıkılı kalacağız. Bu süreçte izleyebileceğimiz, sürükleyici, eğlenceli, içinde çok fazla açık saçık sahne olmayan (malum, çok samimi bir ortam değil) dizi arayışı içindeyiz. Komedi olabilir, aksiyonlu olabilir, korku da olabilir. Ana faktör sürükleyici olması. Mesala, Aşk 101'i izlemiştik daha önceden, memnun kalmıştık. Yerli, yabancı farketmez.

Neler önerebilirsiniz?

 
Community. Orada da başta samimi olmayan 7 insanın etrafında dönüyor olaylar. :)


  • brian fantana  (20.05.20 21:01:33) 
Dead to me.
Workin moms
Glow girl
Ve tabii

Sherlock
  • makarnacanavari  (20.05.20 21:58:43) 
russian doll.
robot love death (ismine aldanmayın çok güzel)

  • lehim ve havya ile mikrocip yapan adam  (20.05.20 23:47:49) 
Community +1.
Biz ikinci üçüncü bölümde çok güldük ama neye güldüğümüzü bir türlü anlamadık :)
Öyle açık saçık da değil. Çok sürükleyici değil ama "hadi bi bölüm açsana çerezlik" diyoruz birbirimize. 20 dakika zaten bir bölüm.
  • o kadar da degil aga  (20.05.20 23:51:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.