[]

kopek kac aylık sahiplenilir

merhaba, is yerinde baktıgımız yavrular var 1 ay 10 gunlukler. annelerini artık pek emmiyorlar, kuru mama yiyorlar. bugun iclerinden biri sahiplenilmis ben orada yokken. anneleriyle vakit gecirmiyolar artık cok ama ben yine de erken oldugunu dusunuyorum cunku insanlara karsı hala biraz urkekler, saglık olarak iyiler, kiloları yerinde. sahiplenen aile bahceli evde oturuyormus, iyi bir aileymis sozlesmeli sahiplenmisler.
ama benim icime cok oturdu duydugumdan beri aglayıp duruyorum :( tek basına nasıl yapacak diye dusunuyorum, ozellikle alısana kadar cok zorlanır mı?sahiplenildigi icin mutluyum ama biraz erken diye dusunuyorum siz ne dersiniz? 
iki aydan sonra olması daha iyi, yani bir ay 10 günlük yavru biraz fazla küçük.
ama alışır merak etmeyin.
iyi bir aileyse, ilgilenir severlerse birkaç günde alışır.
  • blatta hiberna  (20.05.20 20:11:00) 
3 aylik olmasi lazim.

Tek sorun anneleriyle olmalari degil, kardesleriyle kisacasi kopeklerle toplu yasami ogrenmesi lazim. Sonra bir kopekle karsilastiginda davranis bozuklugu gosteriyor.

Erken ayrilanlar gidip sahiplerinin elini ayagini yaliyor 24 saat.

3 aylik olmasi, ancak o zamana kadar da insan ve kopekler etrafinda vakit gecirmesi en ideali.
  • buf-e kür  (20.05.20 21:45:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.