[]

Tomografim temiz çıktı, sürüntü testinin pozitif çıkma ihtimali nedir?

Selam. Kaç gündür tekrarlayan ama hiçbir zaman çok yüksek olmayan ateş şikayetim vardı. Parol atınca bir şeyim kalmıyordu. Ayrıca göğsüme de iğne batıyormuş gibi hissediyordum. Hastaneye gittim, önce bt çektiler. Temiz dendi. Ardından sürüntü örneği verdim, yarın çıkacakmış. BT nin güvenilirliğine yüzde 98 denmiş internette. Bu halde sürüntü testimin pozitif çıkma ihtimali ne kadardır?

24, kronik hastalığı olmayan e


 
virüsü yeni kaptıysanız ve semptomlar daha başlamadıysa pozitif çıkabilir değil mi?

taşıyıcıysanız ve başkalarına bulaştırma ihtimaliniz varsa da pozitif çıkabilir.
  • ozdek  (20.05.20 15:09:00) 
Geçmiş olsun. Sol göğüse iğne batıyor dediğin için kendinizi kötü senaryoya hazırlayın çünkü sonucun pozitif çıkma ihtimali var. Panik yapmana gerek yok pozitif çıksan bile büyük ihtimalle evde tedavi görerek atlatacaksın. Senin için tek umut tomonun temiz çıkması, umarım negatif çıkar sonuç. Kendi hastalığıma dair süreci aşağıda paylaştım.

www.eksiduyuru.com
  • kanlakarisikyagmur  (20.05.20 19:36:11 ~ 19:38:24) 
Negatif çıktı şükür, ilginize çok teşekkür ederim.


  • Fernand Sansua  (21.05.20 07:26:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.