[]

eyup'te bir aile yardimimizi bekliyor

arkadaşlar merhaba, soyle bir postum vardi. buraya da birakiyorum sayet yardimci olmak isteyen birileri cikarsa diye..

herkese merhaba arkadaslar, sizlerden bir yardim talebim olacak. Eyüp'te tek çocuklu bir aile adina yaziyorum. hicbir gelirleri yok arkadasim evin faturalari ödüyor. kira vs bunlar bi sekilde karsilaniyor. fakat basvurulan hicbir yerden bi yanit alamadik. ve su an malum gercekten zor bir donem ve etrafımızda cok fazla bu durumda aile var. sizlerden her turlu yardimi talep ediyorum bu aile icin. persembe aksami hazirladigim bir koliyle bizzat kendim gidecegim. biliyorum su donemde kimse disari cikmak istemiyor, bu konuda önerileri de dikkate alacağım.. yardimci olmak isteyen arkadaslar ve sorusu olan iletisime gecebilirz.

dayanismayla.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.