[]

Klima önerisi

Selamlar. İstanbul'da bunalmaya başladım. Yıllardır klimasız idare ediyordum ama şu karantina günlerinde katlanılacak gibi değil.

Bana çok pahalı olmayan ama iyi bir klima önerir misiniz? Hem salona hem odama taktırsam diye düşünüyorum.

Teşekürler.

 
Arçelik var bizde memnunum. Klimayla salonu soğuttan sonra odamın ve salonun kapısını açıyorum odam da serinliyor.


  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (20.05.20 15:07:21) 
Multi split klimaları araştırın isterseniz. Tek dış birden fazla iç ünite


  • renegade  (20.05.20 18:53:52) 
Evde mitsubishi'nin eski bir modelini kullanıyoruz. " dxk12z3-s " diye sanırım satışta yoktur artık bilmiyorum ama salonda takılı. evi genel olarak soğutuyor, sadece mutfak için ayrı bir klima daha düşünüyoruz, o da malum fırın-ocak vs çalıştığında ekstra bir sıcaklık yaratıyor.


  • kucukne  (20.05.20 18:55:43) 
Toshiba ve sigma kullanıyorum. Ev kullanıcısıyım, yer Mersin. Gözle görülür bir fark yok. Pek çok satıcının ürünü gree markadır. O firmaya yaptırıp kendi logolarını basıyorlar.


  • x571  (20.05.20 18:59:17) 
sadece nem alan, odayı soğutmayan nem alıcı makineler var.
nemi %30'a kadar indiriyor.
90 m2 için olanını amazon.com 'dan sipariş verdim.
hem cihaz ucuz, hem enerji tüketimi az, hemde soğuk/sıcak gir çık hasta olmuyorsun
  • aslindasorunumpsikolojik  (20.05.20 18:59:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.