[]

Ev kooperatif hissesimi devretmek istiyorum-Havalimanı yakınına yapılacak

Fiyat: 62 Bin TL

Arkadaşlar 50 bin peşinat ile girdim. Her ay 1500 TL taksit ödeniyor toplam 36 ay geri kalanı tapu teslimde peşin ödeniyor. Toplam 62 bin TL ödedim. 2+1 daire hissesi. 210 bin TL gibi bir bedele gelecek. İnşaatın %70'i bittiğinde kura çekilip şerefiye payı belirlenecek. Evin değeri çıkan cepheye göre 195 bin-245 bin TL arası bir değer olacak.

Eyüp Akpınar Mahallesi civarında olacak. Yeni havalimanı metro durağına yakın olacak. Henüz imar izni yok. Seneye yapılması planlanıyor. Kooperatifin Taşoluk 1.etap projesi Eylülde bitiyor. Kooperatifle ilgili detaylı bilgiyi mesajda verebilirim.

Devretme sebebim: işlerim belirsiz, geriye kalan 150 bin tl borç beni aşıyor içinde bulunduğum maddi durum.

Kooperatifin ticari sicil numarası vs kooperatif başkanının tc numarasına kadar edevlette çıkıyor bu arada.

Şu an kooperatife girmek isterseniz 60 Bin peşinat ödeyerek girebilirsiniz. Ama ben 8.taksitten devretmiş olacağım ve ufak da olsa pazarlık payım açıktır.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.