[]

Kedi Sıcaktan Bunaldı mı?

Selam ahali. Bizim kedi 3-5 gündür kendini sağa sola vuruyor, sürekli bir yatış halinde. Acaba sıcaklardan mı? Yoksa bir hastalık belirtisi mi?
 
soğuk zemine falan yatmaya çalışıyor mu, eğer öyleyse büyük ihtimalle sıcaktan.


  • matilda  (19.05.20 18:55:13) 
Sıcaktan. Benimkiler de öyle.


  • himmet dayi  (19.05.20 19:03:58) 
valla benimkiler de hareket edecek enerjiyi bulamiyolar sicaktan diye dusunuyorum


  • galandar kostumu  (19.05.20 19:07:53) 
beniki de hiç gidip yatmadığı yerlere yatıyor. bi de huysuz habire söyleniyor. halbuki klima da açıyoruz yahu.


  • hushhush  (19.05.20 19:23:05) 
Ben de soracaktım aynı soruyu. Benim bildigim kediler sıcağı severdi ama heralde rahatsız oluyor onlar da. Bu hafta başladı aşırı sıcaklar. Bizim kedi de sürekli yerlere, kapı eşiklerine yatıyor. Kıyamam.


  • elorelia  (19.05.20 20:12:15) 
Normalde elektrikli ısıtıcının 10 cm önünde uyuyan kedi, şimdi kendini yerlere vuruyor


  • giovanne  (19.05.20 20:54:59) 
banyoya koy bir de.
biz klima olmadığından soğuk suyu açıp serinletiyorduk paşayı.

  • durgunfoton  (19.05.20 21:34:54) 
Bizimkini geçen yıl bahçede oynarken sıcak çarptı. Eğer mırlarken hırıltı duyuyorsanız vücut sıcaklığını düşürmeniz lazım. Buzluğa ufak bir şişe su koyun. Şişeyi göbeğine ve koltuk altlarına tutun. Eğer hareketleri çok yavaşsa, bir gariplik olduğunu anlarsınız zaten, soğuğa yakın ılık suyla duş aldırın. Kafasını ıslatmayın. Kafasını kaldıramıyor, tepki vermiyor, mama yemiyorsa veterinere.


  • ganbatte  (19.05.20 21:41:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.