[]

Zonguldak'tan İstanbul'a geliş izninin 2 kez reddi...

Çok yakın bir kız arkadaşım var.

Kendisi pandemiden hemen önce akrabalarının yanına gidiyor Zonguldak'a ama olaylardan sonra kaliyor mecburen orada.

İkameti İstanbul'da.
Çalıştığı kurum İstanbul'da.

E-devlet'ten formu dolduruyor. Durumu açıklıyor daha fazla insanların yanında kalamayacağım, işyerim de beni bekliyor diyor.
İkametim İstanbul'da diyor. İşyerinden işe çağrılma yazısı da ekliyor imzalı.

Fakat 2 kez red diyor.

Şimdi bu arkadaşımız neyi yanlış yapıyor? Durumu-konumu gelebilmesi için yeterli değil mi?

 
şu an olduğu ilçenin kaymakamına gidip mümkünse kaymakama çıkıp durumu anlatsın.


  • duster  (19.05.20 14:38:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.