[]

bir iliskiye baslarken tip ne kadar onemli

bir iliskiye baslamasi icin veya karsi taraf tarafindan dikkat cekebilmesi icin bir erkegin ya da kadinin dis gorunusunun daha cok rol oynadigini dusunuyor musunuz?
 
Kişisel temizliğine özen gösternesi yine aynı şekilde kıyafetlerinin temiz ve ortamda gerekli ise ütülü olması önemlidir benim için. Çok bodur çok şişko olmadıktan sonra tipini önemsemem bile.


  • cilekli pasta  (19.05.20 11:37:18) 
evet. tip, başlangıç için çok güçlü bir aktivatör. güven, sevgi, hoşgörü aktivatörü. aynı zamanda karşı tarafın bütün zırhlarını indirir.


  • tabudeviren  (19.05.20 11:59:21) 
tipi önemsemem diyenlere gül geç. tip önemsemicek seviyeye gelecek kadar yakınlaşman için tipinin olması lazım. ya da para tabii ki. insan tipini beğenmediği kişinin nasıl biri olduğuyla ilgilenmiyor.

not:üstteki arkadaşı tenzih ederim, istisnalar kaideyi bozmaz.
  • bidakikanizialicam  (19.05.20 14:11:32) 
çok önemli bir rol oynadığını (maalesef) düşünüyorum.

insanların çoğu karşıdakinin dış görünüşüne aşırı önem veriyor. o tipe, kendi istediği özelliklerin de onda olduğu sanrısını ekleyip aşık oluyor, kendini kaptırıveriyor. ama çekici bulmadığı biri için düşünmüyor bile doğru düzgün, tanımakla ilgilenmiyor.

oysa ki güzel olanı sevmek zaten kolaydır.

bok atmak amacıyla söylemiyorum ama erkeklerin görsel algısı çok daha ön planda bu konuda. dış görünüşe, güzelliğe aşırı önem veriyorlar bence. türkiye toplumunda daha şanslılar. bizde güzel kadın çok. ama yakışıklı hatta tipi düzgün diyebileceğimiz erkek sayısı görece çok daha az.
  • noxell  (19.05.20 14:29:29 ~ 14:30:05) 
kimse tipini begenmediği insanın içini öğrenmek istemez.


  • basond  (19.05.20 14:29:41) 
ben güzel bulmazsam başlayamıyorum. illa manken olmak zoruna değil, ama bakma isteği doğurması gerekiyor. sonra zaten alısıyorsun.


  • twelfth  (20.05.20 10:36:22) 
Dış görünüş önemli. Değil diyen yalan söyler.
İlla Kıvanç Tatlıtuğ olmalı demiyor kimse karşısındaki için ama buluşmaya gelirken temiz olması, dişlerini fırçalamış olması, güzel kokması falan önemli.

  • chitosan  (20.05.20 11:10:30) 
dış görünüşe herkes bakar ama bazı insanlar fiziksel özelliklere hastalık derecesinde takıntılı. bunun kadınlarda daha çok olduğunu düşünüyorum.


  • nothing in my way  (20.05.20 12:13:25) 
tip bu kadar önemli olsaydı bu kadar çirkin insanın sevgilisi/eşi olmazdı heralde :)


  • harekatamiri  (21.05.20 12:30:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.