[]

çok duygulandım ya

ne olursa olsun güzel bir sonuç değil mi? eskiden reklam derdim ama yine de sonuç olarak özenerek yapmış, helal olsun.

sizce?

www.instagram.com

 
iyi bir şey tabii de Samsung'la işbirliği gibi anladım ben.
telefon, smart tv gibi hediyeler yerine burs vermek, derneklere destek olmak falan daha mantıklı. belki yapıyordur ama asıl teşvik edilmesi gereken yardım türü bu değil bence. bu reklam.

 • not dark yet  (18.05.20 12:31:36 ~ 12:32:23) 
hiç yoktan güzel bir şey tabii ama bu insanları fakir bırakan sistemin içinde kendisi de var sonuçta. yüzlerce, binlerce insan, nusret parasına para katsın diye gece gündüz çalışıyor. yani, onların üstünden kazandıklarının azcık bir kısmını onlara iade etmiş gibi olmuş.

hiç olmazsa kendi çalışanlarını bolluk içinde yaşatıyor mu? onlara özgürlük alanı tanıyor mu? bunlara bakmak lazım.

şöyle düşünelim: bir yerde yüzlerce çalışanına asgari ücret veya asgarinin azcık üstünde ücret vererek bunları gece gündüz çalıştıran, çalışanı onun kölesiymiş gibi davranan biri işlerini geliştiriyor geliştiriyor ve yüzlerce milyon doları oluyor. ondan sonra gidiyor bunun 1-2 milyon dolarını bağışlayınca da biz buna "vay beee, helal olsun adama" mı diyeceğiz?

zengin, bizim üstümüzden kazandığı paralarla saraylarda yaşasın, biz de bir tane çikolata verdi diye sevinelim. yok artık.

bu kadar düşünceliyse gitsin o kendisinin bir saat bile durmayacağı derme çatma evlerde yaşayanlara ev yaptırsın.

edit: bir de kendini çok önemli, sevilen biri zannedip "hediye"leri tek tek imzalamış. gerçi çok sevilen biri olsa ne olacak, imzalaması her türlü saçma.
 • ahm1  (18.05.20 12:53:26 ~ 18:08:35) 
İşini iyi yapan düzgün bi adam. Pr’da olsa sonuçta yapıyor. Etiler şubesinde çalışan arkadaşım da piyasanın bi-iki tık üzerinde maaş alıyor. Yeni mezun olup başlamıştı şimdi terfi vs de aldı. İşini de şirketini de gayet seviyor.


 • mutlu yillar sana  (18.05.20 14:06:19) 
Güzel ama bundan bizim haberimiz olmasaydı daha güzel olacaktı.
İyilik yaparken sağ elin verdiğini sol el bile bilmemeli.

 • etna  (18.05.20 16:15:16) 
insanlar adına sevindim, işin bokunun çıkmasına üzüldüm

niye imzaladığını da anlamadım telefonları
 • passion rules the game  (18.05.20 16:18:42) 
ben de E. imamoğlunun 99 depreminde götürdüğü yardım tırından, depremzede annenin biberon istediği videoda duygulanmıştım çok. daha samimiydi. "kalmadı" derkenki mahcubiyeti falan

onedio.com
 • üğpoıuy  (18.05.20 16:39:30) 
düzgün bir adam mı:) çalışanlarına zorla halay çektiren adam değil mi bu?


 • nothing in my way  (18.05.20 16:47:21) 
Bir insan yardım yaparken kendisi için show videosu çekiyorsa yardımı başkaları için değil, kendisi için yapıyordur. Show, reklam ne dersen de. Yardıma ihtiyacı olan insanların içinde bulunduğu durumu zerre kadar umursadığını sanmıyorum.


 • fobfilm  (18.05.20 16:52:41) 
Ölen çocuğunu çuvalla taşıyan babaya tv versen nolur!
bu milletin öncelikleri bence daha farklı. Bu insanlara iş lazım, aş lazım. Yapabiliyorsa hayvancılık yapsın istihdam sağlasın. Ülkenin 4 farklı yerinde et üretsin amerikaya dubaiye kendi etini götürsün satsın. Köylü çalışsın, köylü kazansın, iş üretsin aş üretsin.
10.000 liraya kaburga satıp telefon alıp dağıtsan ne olur. Bu restoranlara gidenlere de hayret ediyorum.
 • erty_ksk  (18.05.20 17:02:53) 
Yaptıkları yardımları yayınlayan insanlara her zaman tepki göstermiyorum ama bununki o kadar yapmacık ki... Yorumlarda yardım isteyen birkaç kişinin de profiline tıkladım ama senden benden daha zenginlerdi. Karşılıklı bir reklam, ikiyüzlülük durumu var. Duygulanmak istiyorsan illa çok daha duygusal ve anlamlı videolar var bu tarz internette.


 • wmeh  (18.05.20 18:30:14) 
milletin karnı aç yardım diye tv dağıtıyorlar. tv'yi yerler artık akşama. ayrıca bunun reklamını yapmaya ihtiyacı var mı bu adamın hala ya.


 • bohr atom modeli  (19.05.20 02:01:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.