[]

Antalyada kamp

Tabiki şuan değil ama virüsün durumuna göre yaz sonuna 3 gecelik kamp planlıyoruz. 1 gece Alanyada kalıp sonra Kaleiçine yakın bir yere geçmek istiyoruz. Hem Alanya hem de Kaleiçine yakın önerebileceğiniz kamp alanları var mı? Teşekkürler
 
haritadan baktınız mı bilmiyorum ama ikisinin arasında bir hayli mesafe var. kamp alanı açısından da yanlış tarafı seçmişsiniz bana kalırsa. antalyanın kamp doğa deniz üçlüsünü yapacağınız yeri batı tarafıdır. doğu tarafında plaj turizmi vardır. alanya zaten kamp kafasındaki insanlara hitap edecek pek bir yer de değil.


yok ben illa doğu tarafında olacağım derseniz iki tarafa da yakın bir yer yok ama en mantıklı bölge manavgat tarafı oluyor. orada da side etrafındaki kamp alanlarına bakabilirsiniz diye düşünüyorum.amaç bildiğimiz anlamda kamp ise kesinlikle batı taraflarına bakmalısınız. olimpos bölgesinde kamp yapılır, adrasan, kemer ve hatta antalya merkezde kaleiçi de gezilip gelinir gerekirse.
  • syozkn  (18.05.20 02:50:01) 
alanya çok sıcak. ve syozkn'in dediği gibi çok mantıklı değil.
ancak dimçayı - incekum araştırın lütfen.
adrasan olimpos hattında egeye doğru daha keyifli yerler var.
iyi tatiller.
  • hippokondriyak  (18.05.20 15:52:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.