[]

Termal macun önerisi

2 kişi ortak girmeyi düşünüyoruz, ikimizinde gtx1060, i7 7700hq'lü msi laptop var. En az 2 kullanımlık hatta mümkünse 4 kullanımlık boyutunda bir termal macun arıyoruz.

Bütçe 90 lira ne önerirsiniz ?

Aklımızda Mastergel maker var ama sadece 1.5 ml olması çok az gibi geldi yetmez diye düşündüm. Öbür seçeneğimiz de Artic MX-4 8gram hem 8 yıl ömrü falan varmış iyi olur baya diye düşünüyoruz. Mastergel maker baya övülüyor öte yanda.

 
bana kalsa aliexpress'ten gd900-1. üzmez.

öte yandan 1-2 ay bekleyeceğini sanmıyorum. gramajına bakmana gerek yok 4 kullanım için yeterli olur hepsi. sonuçta toplamda köprüyle beraber 6 mercimek tanesi kadar kullanacaksın. macun aman aman fark yaratan bir eleman değil.
  • beyaz power ranger  (17.05.20 15:27:16 ~ 15:28:26) 
çok bi farkı yok. arctic mx-4 4 gram aldım 45 liraya. içinde 4 sıkımlık falan var. yeter size de


  • glamdr1ng  (17.05.20 15:29:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.