[]

ziverbey'de odamı kiralıyorum

merhabalar. ziverbey'deki, bahçe katında olan evimin odasını kiralıyorum. oda eh işte seviyede güneş alıyor. içinde tüm eşyalar var, kişisel eşyalarınızı alıp gelmeniz yeterli. çalışma masası, 2 kişilik koltuk, şifonyer, kitaplık, dolap ve çift kişilik yatak var.

evde bir köpek ve bir kedi var. odayı hayvan sevgisi olan insanlara kiralamayı tercih ederim. 100 mbps internet ve bulaşık makinesi hariç gerekli beyaz eşyalar var. metrobüs ilk durağına 10, marmara üniversitesine 15 dakika yürüme mesafesinde.

fiyat olarak 1000 TL + faturalar/2. ben er kişisiyim, cinsiyet benim için fark etmiyor. daha önce iki cinsiyetle de sorunsuz olarak ev paylaştım. fotoğraflar ve diğer detaylar için buradan ya da sözlükten mesajlayabilirsiniz.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.