[]

API ve UDF Hakkında Teknik Destek

Tradingview'in bağımsız web siteleri için sunmuş olduğu charting library desteği ile tradingviewde yayınlanmayan bir sembolun chartını yapmak istiyorum.

tr.tradingview.com

Burada ortada vermmiş olduğu Teknik Analiz Grafiklerini kullanmak istiyorum.
Bu formu kullanmak istediğimde bir anlaşma metnini imzalamak ve github kullanıcı adını soruyor. Bu aşamaların hepsi tamam ön bilgi olması için detaylandırıyorum. Web programlama hakkında pek bilgim olmadığı için bu aşamada takılıyorum çünkü github dan projeyi klonladığımda FAQ kısmında ekteki Connecting Data başlığı altındaki gibi bana JS API ya da UDF yontemini sunuyor.

Sorum ise: bunu adım adım yapmak mümkün mü ? Değilse bile bunu yapabilecek, elimdeki sembolleri datafeed ile JS API ya da UDF kullanıp charta gönderebilecek ve gönderme aşamasının chartın ilerleyen zamanlarda (günde 1 kere kapanış fiyatını gireceğim\göndereceğim) bana anlatabilecek birilerine ihtiyaç duyuyorum. Bu son aşama için varsa bir teklifiniz özelden gönderin lütfen.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.