[]

Astronot Kedi Çantası

O eski kafesi hem çok ağır hem de artık öğrendiği için içine sokmak mümkün değil.
Genelde fermuarlardan ve kedinin içinde duramamasından şikayet ediliyor. Bir de çoğu yeri şeffaf diye kedinin iyice gerildiği söylenmiş vs.
Kullanıp da önerdiğiniz var mı? Sadece kedi istediği zaman kafasını çıkarabildiği modelleri de var. Onlar daha mı iyi olur acaba?

Teşekkür ederim.

 
www.hepsiburada.com

Bizde bundan var. Veterinerimiz yakın olmadığı için taşımakta zorluk çekmemek adına böyle bir model tercih ettik biz. Çantayı şimdiye kadar hep ben taşıdım ve memnunum. Yoldayken çantadan dışarıyı izletiyorum, fermuarını hafif aralayıp elimle başını seviyorum vs. Gayet duruyor aslında. Bir de ben tek başıma taşıdığımdan sırtıma değil önüme takıyorum ki görebileyim. Başka bir çanta kullanmadığımdan kıyas yapamam ancak gergin olmuyor genelde çantada. Ancak bu çantalar için kedinizin çok kilolu veya büyük yapılı olmaması gerekiyor onu da hatırlatmış olayım.
  • okuyamıyom ben ya  (15.05.20 13:59:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.