[]

Çin ve Sanayileşme

Herkese merhaba,

Çin kentlerini ve/veya Çin sanayileşmesini işleyen ve beğendiğiniz Çin filmi/belgeseli var mı? Çin kentlerinde yaşayanların yaşama biçimini göstermesi olabilir, sanayileşme olabilir... Önerilerinize ihtiyacım var.


 
istediğin kadar çok bilgi içermiyor olabilir ama 20. yüzyılın son çeyreği boyunca devam eden bir hikaye var filmde. arka planda çin'i etkileyen tarihi olaylar da gerçekleşmekte vs. iyi bi filmdi.

www.imdb.com
  • tepedeki psychedelic adam  (13.05.20 13:46:19) 
eksisozluk.com

İngilizce adı "A touch of sin" diye geçer.
  • d max  (13.05.20 14:37:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.