[]

Sahiller hala yasak mı?

Spor yapmak, yürüyüş falan?
Avm açıp sahillerin yasak olması nasıl bir mantık?! 
evet hala yasak, çünkü bir girdisi yok milletin sahilde yürümesinin, ama avm, güzellik merkezi ya da berberler öyle değil. akıyor paracıklar.


  • redeath  (13.05.20 10:27:17) 
AVM senin benim için açılmadı, esnaf için, mağazalar için açıldı. Her ne kadar ben de mantıklı bulmasam da aşı bulunana kadar mağazaların kapalı kalması ekonomik açıdan mantıklı değil. O esnaf nasıl hayatta kalacak para kazanmadan?


  • himmet dayi  (13.05.20 10:29:59) 
evet yasak. çarşı pazar millet üst üste. sahilde yürüyüş yaptırmıyorlar.
redeath +1

  • prizmatik  (13.05.20 11:04:35 ~ 11:05:34) 
Valla bu işleri düşünmemek lazım yoksa insan deli olacak

haftaiçi herkes sokaklarda haftasonu 4 gün yasaklıyız..bunaldım.
  • lcha  (13.05.20 11:21:28) 
Evet yasak ve doğrusu olması gerekende bu zaten. Avm açıp sahillerin yasak olması şöyle mantık bak AVMler hemen herşeyin bir arada bulunduğu zaruri ihtiyaçların hızlı bir şekilde karşılanabileceği yerler sahiller ise insanların sosyalleşmek için toplandığı ve insanları sokağa teşvik eden alanlar.


  • acebi  (13.05.20 13:22:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.