[]

Motorla kaçmalık romantik mekan (İST)

polisin kovalamayacağı, manzarası güzel, mümkünse gün batımı izlenebilecek, avrupa yakasında var mıdır böyle bir yer?

Sarıyer civarındayım, romantik bir buluşma olacak, desteğiniz rica.
an
Motorculara özel soru: Hangi yollar keyif verir? Pek bilmiyorum buraları, Anadolu çocuğuyum.

 
gün batımı anadolu yakasından daha güzel izleniyor ama sarıyer'e yakın olarak güzel gün batımı izlenebilecek garipçe var. oraya giden yol da güzel, garipçe kalesindeki manzara da. sarıyer'e 20 dakika mesafede.


  • Bruce  (12.05.20 23:57:25) 
Garipçe+1 şile Saklıgöl ve ağvayı da araştırmanızı öneririm


  • goodyes  (13.05.20 01:09:38) 
arkadaş arabayla gitmiş, jandarma burası şehir dışı diye çevirmiş.


  • jadle  (13.05.20 01:57:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.