[]

Yeni evliyim Kiralık ev arıyorum

Selamlar eskiden ekşi ilan diye Bi şey vardı baktım yok olmuş yıllardır buralardayız neden olmasın ki dedim.

Arkadaşlar yeni evliyim 2+1 3+1 ev arıyorum. Avrupa yakasında Beşiktaş bölgesi (Levent’e doğru da olur) Anadolu yakasında Kadıköy’den küçükyalı’ya kadar olan bölge olur, efendime arz edeyim Acıbadem olur... gördüğünüz gibi ziyadesiyle seçiciyiz.

Aşırı eski binalara girmeye korkuyoruz ama 99 depremi sonrasında yapılmış temiz daireler ya da yeni diyebileceğimiz binalardaki daireleri hedef seçtik.

Malum piyasalar kanaliyiiiiğ fiyatta uçmamakta çalışıyoruz ama bir kaç aylık kira vermeye yanaşabiliriz. 2000-2250 falan olsa maksimum seviniriz. gözünüze çarpar ya da evinizden çıkacaksınızdır ne bileyim emlak zenginisinizdir neden olmasın? Lütfen bir mesaj atın bir yorum bırakın ya da sözlükten yeşillendirin.

Şu koronoooğğğ günlerinde çok gezemiyorum malum yardımınızı istirham ederim hürmetler.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.