[]

Sokakta Hayvan Bakimi/Siyah uniforma hangi kurumu temsil ediyor acaba?

Merhaba ,

Sosyal medyada böyle bir haber ile karşılaştım.Bu siyah üniformalı olan beyefendi ne üniforması giymis bilemedim.Nereye şikayet etmisler ,bilginiz var mi acaba?


 
Zabıta olabilir mi ?


  • paramolacak  (11.05.20 21:17:56) 
@paramolacak,ben de baktim üniformaya ama onlar mavili lacivertli gordum.Acaba mevsimsel iki farklı üniforma giyiyor olabilirler mi?


  • zeyna  (11.05.20 21:20:57) 
göğsünde zabıta sembolü yani şu var

www.alanya.bel.tr

öteki tarafında da bağlı olduğu belediyenin logosu vardır muhtemelen.
  • hem şişko hem deli  (11.05.20 22:14:33 ~ 22:17:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.