[]

Kadın ev arkadaşı arıyorum // İstanbul - Beşiktaş

Merhaba arkadaşlar,

Beşiktaş Yıldız'daki evime ev arkadaşı arıyorum. Evde her şey var. Odada da aynı şekilde. Valiz toplayıp gelinebilecek bir ev.

Ev eski, sıfır değil. Sevimli, bol ışık alan ikinci katta bir daire. Ortak kullanım alanı var.

Ben yoğun çalışıyorum, hafta içi eve en erken 8'de gelebiliyorum. Hafta sonları da evde olurum genelde. Salonda oturmayı seven bir insanım. Ev arkadaşlığından kastım otel gibi odayı kullan geç değil biraz da anlaşabilmek, akşamları biraz sohbet edebilmek isterim :)

Ytü beşiktaş kampüsü, Bahçeşehir ve galatasaray üniversitelerine yürüme mesafesinde.

Eve giren çıkanla ilgilenmem fakat sürekli parti modunda olmayan kişileri tercih ederim.

Bir de eve yerleşen erkek/kadın arkadaş durumu sıkıntı. Daha önce yaşandı, görüldü :) Gelip gitmek, kalmak okey ama yerleşmek suretiyle gelinmesi düzeni bozuyor.

Ortak yemek yapalım, ortak mutfak alışverişi yapalım, temizlik günü belirleyelim gibi isteklerim yok. Sadece damacana su, tuvalet kağıdı gibi temel 1-2 ihtiyaç ortak alınır. Temizlik için de eve düzenli biri geliyor ayda 1 ya da 2 kere. onu da oturur konuşuruz uymazsa başka şeyler düşünülür.

Kira kişi başı 1100 tl + faturalar.

Faturalar içerisinde 76 tl sabit bir internet gideri var. Onun dışında elektrik 50-70 tl arası geliyor, su da 70-90 aralığında. Doğalgaz malumunuz :)

mail ile ulaşabilirsiniz: ozgecarkci@gmail.com

Bu kadar :)
Sevgiler

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.