[]

Kedi uzmanlari soru size

Dunyalar guzeli, sessiz sakin bir kopek sahiplendik. Evde kuzu gibi. Fakat sokakta kedi gordugunde bir anda avci oluyor. Tam bir sokak kopegi gibi kavgaya tutusuyor. Site bir de belali kedi var. Pist yapip kovamak isterken bana bile hirlayip pati firlatiyor. Kopegimiz camdan o kedinin kokusunu aldiginda deliye donuyor. Bu psikopat kediye su attim olmadi, dibine kadar girip kovmayi denedim olmadi. Kediyi belirli bir bolgeye girmemesi icin dogal bir yontem var mi? Yoksa bir gun kopegim camdan atlayip parcalayacak kediyi.
 
Kediye niye su atiyorsunuz? Ben gelip sizin köpeğinize su atıyor muyum?


  • elorelia  (08.05.20 18:15:50) 
yeni doğum yapmış ya da daha önce doğum yapmış dişi kedi olabilir.
kediye engel olamazsınız, köpeğinize engel olabilirsiniz.
hayvana da neden su attığınızı anlamadım.
  • blatta hiberna  (08.05.20 18:44:49) 
Kediye su atma +1 kopegine kedilerle kavga etmemeyi ogretmeye calisman lazim. Bugun bu kediye takar yarin karsisina baska kedi cikar ona kafayi takar.
Kopegin yuruyus guzergahindaki butun kedileri kovamazsin.

  • hindistan cevizi  (08.05.20 18:48:59) 
köpeğine eğitim vereceksin, iki canlıdan alıkonulan taraf köpek olduğu için,

su dökmek, en kibar tarifle hayvan severlik değil :(
  • bugisme  (08.05.20 20:19:06) 
Suyu kovayla dokmedim sevgili Panter Emeller. Elime su alip sicrattim belki kacar diye. Ayrica kopegimi barinaktan aldim. Alikoymak nedir onu anlamadim. Ne duyar kastiniz beee. Tamam kabul en hayvan sever sizsiniz.


  • rastinon  (08.05.20 20:25:00) 
Dğer cevaplara kızmışsınız ama haklılar. Yolunuza çıkan her kediyi kovup eğitip su dökerek falan uzaklaştıracak değilsiniz, köpeği uzaklaştırmanız/eğitmeniz lazım.


  • kobuzchu kiz  (08.05.20 22:53:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.