[]

the lobster filmi sonu -spoiler-

spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler spoiler

sonu hakkında siz ne düşündünüz? gözlerini çıkarmadan oradan kaçıp gitti mi?


 
evet. yani adam veletin eline oyuncak olmuştu zaten, onun yönlendirmesiyle ailesinden birini öldürmüştü herhalde vs. güçsüz bi tip yani kendi gözünü çıkarak bir cesareti yok.


  • tepedeki psychedelic adam  (07.05.20 22:41:20) 
o kısmı abartı* bulmuştum....

yeşilçam mod on: kızı ameliyat ettirseydi.
yeşilçam mod off: kız gibi cerrahi işlem ile kör olsaydı.


kendi gözünü bıçaklamak nedir allasen...
  • late viper  (08.05.20 01:52:33 ~ 01:55:56) 
Bence kaçıp gitti. İnsanız çünkü.


  • ruhen hastayim ben  (08.05.20 03:09:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.