[]

Ses kaydındaki klasik müzik?

Hatırladığım kadarıyla çalmaya çalıştım. Kemanla çalınan bu şarkı nedir acaba?
İyi akşamlar herkese :)
voca.ro


 
www.youtube.com
2:07'den itibaren

  • fobfilm  (07.05.20 20:46:02 ~ 20:47:07) 
yani övsem mi gömsem mi bilemedim :) ayarlarimla oynadin.

sunu kemanla gitar misali calabilecek kadar kulagi iyi olan birinin pachabels canonu bilmemesi :)
  • duygusuzromantik  (07.05.20 21:01:30 ~ 21:01:47) 
Teşekkürler :)
Ama şöyle bişey oldu paylaşmadan geçmeyeyim.
Şarkıyı çalan ablamdı ama onun öncesinde smule piyanoda pachabeli çalıp videosunu atan ben bilemedim şarkıyı.
Hakikaten sıfır kulak var bende :)

Edit: duygusuzromantik, biliyoruz biliyoruz sadece aklımıza gelmedi. Evet çok iyi kulağı vardır ablamın çok iyi çalar ama biraz uzak kaldı ve paslanmış. Öpüyorum burdan minik kuşumu :)
  • coca cola  (07.05.20 21:05:02 ~ 21:10:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.