[]

Aile Tavuk Çiftliği'ne Yardım

Selamlar ahali,

Bir tanıdığımız vasıtasıyla yardıma ihtiyacı olan bir aile öğrendik. Tek geliri inek sütü ve yumurta satışı olan bir aile, 100 cıvarı tavukları iki üç tane inekleri var. Ben konuştum, çocukları üniversitedeyken hem garsonluk yapıp hem aileye bakıyormuş ama malum corona sebebiyle üniversiteler de kapanınca çocuk eve geri dönmüş. Almancılar köye gelmediği için süt/yumurta satamaz olmuşlar.

Maddi bir beklentileri yok, sadece tavuklar aç kalmasın diye yeme ihtiyaçları var. 20-150 lira arası tutuyor o da.

Ben civcivler için biraz yem gönderdim. Destek olmak isteyen birileri olursa tavuklarına da biraz yem alalım diyorum, aklıma buraya yazmak geldi. Corona sebebiyle ben de kısa çalışmaya geçtim maaş azaldı. Başka destek olduğum bir aile de var, o yüzdden ikinci çuval yemi alamadım. El atmak, destek olmak isteyen varsa dm'den iletişim bilgilerini verebilir veya IBAN atıp adınıza ben yem gönderebilirim. Faturasını da size iletirim. optimayem.com ücretsiz gönderiyor zaten.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.