[]

4.Levent lokasyonlu ev & ev arkadaşı

Merhabalar, 4.levent metro durağına 5 dk mesefade kaldığım evime bir ev arkadaşı arıyorum. Ev 2+1 ve evde bütün eşyalar tamdır. Isteyen kendine yeni bir yatak alabilir.Son dönemim ve bundan dolayı evde kalıp kalmama durumum belli değil. Fakat kalmıyor olsam da lokasyondan dolayı ve kiranın uygun olmasından dolayı birini çok rahat bulabilirsiniz. Isterseniz onuda ben bulabilirim.

İlk hedefim mezuniyet sonrası bir süre iş aramak bundan dolayı ilk olaraktan ev arkadaşı arıyorum. Ev konum olarak çok güzel ve ev sahibimde çok iyi bir insan.

Evde belirli insanı kurallar bulunmaktadır. Tek tek saymak istemem ama gene de belirtiyim. Gece yüksek ses ve rahatsız etmek, wc alışkanlığı,ortak alanların temizliği vs şeyler ilk düşündüklerim. bir de sabit fikirli insanlar hiç düşünmesin, evde iletişim kuramayacağım biriyle yaşamak istemem.


Kira:650 TL+ faturalar 100 lira genel olarak

Iletişim: dorah@itu.edu.tr

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.