[]

İstanbul'da, lisans okuyanlar doktora tez çalışmasına destek olur musunuz?

Merhaba,

18-30 yaş aralığında, toplumsal cinsiyetini erkek olarak tanımlayan kişilerin; toplumsal cinsiyetleriyle ilgili deneyimleri ve toplumsal cinsiyete yönelik tutumları üzerine bir doktora tez çalışması yapıyorum.

Bu kapsamda, İstanbul'da, sözel ya da eşit ağırlıklı bölümlerde okuyan lisans öğrencilerine ulaşmaya çalışıyorum. Aşağıda doldurması ortalama 10-15 dk sürecek bir anket linki yer alıyor. Herhangi bir kişisel bilgi sorulmuyor.

Anketi doldurarak çalışmama katkı sunarsanız çok sevinirim.

Anket linki: www.onlineanketler.com

Yaygınlaştırarak da yardımcı olabilirsiniz.

www.onlineanketler.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.