[]

alınık durumu kötü öğrenci için kullanılmayan laptop

iş yerimden bir arkadaşımın komşusunun bir çocuğu var minik. durumları pek iyi olmadığından bilgisayar alamıyorlar. bu ders vs işleri online olduğundan telefonla vs. halletmeye çalışıyormuş galiba. biz de şöyle birilerinin kullanmadığı bir laptop varsa uygun fiyata alıp çocuğa verelim diyoruz. çok iyi bir şey olmasına gerek yok. stabil bir şekilde çalışan, web sitesinden vs dersleri takip etmesini sağlayacak bir laptop olsa yeterli. internetini bizim arkadaş wireless vasıtasıyla halledecek. o yüzden wireless işini görecek parçaları çalışması mühim. ufak tefek tamiratla çalışır hale gelebilecek atıl durumda bir laptop da olur duruma göre.


var mıdır kenarda köşede duran uygun fiyata vereceğiniz veya alın verin benden olsun diyeceğiniz bir laptop acaba? çok fazla bütçemiz yok ama karşılığında bir bedel ödemeye de hazırız. istanbul içi olursa gelir elden teslim alırız güzel olur.

bir süre üstte durursa da iyi olur aslında sayın modaratörler. belki gören ulaşmak isteyen birileri olabilir.
varsa böyle bir hayır işlemek isteyen, bize yardımcı olmak isteyen sözlükten veya buradan ulaşabilirsiniz.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.