[]

İngilizce tek cümle

I examined his case and came up with a theory: that the key to a happy family life was for there not to be a family - or at least, not one living together.
 
Onun durumunu inceledim ve aklıma bir teori geldi: mutlu bir aileye giden yol, bir ailenin olmamasıdır - veya en azından, birlikte yaşayamayan bir aile olmasıdır.


  • PhoenixRising  (04.05.20 22:41:08) 
PhoenixRising'e katılıyorum ama ikinci kısım "was for there"'i ekleyerek ve ufak düzeltmelerle:

orası için mutlu bir aileye giden yol, bir aile olmamaktı- veya en azından, birlikte yaşamayan bir aile olmaktı.

şeklinde olabilir bana göre.
  • absel  (04.05.20 22:54:51 ~ 22:57:45) 
Durumunu inceledim, benim fikrim şöyle: mutlu bir aile yaşantısının sırrı, ailenin olmamasıydı, ya da en azından birlikte yaşamayan bir aile...


  • reavelyn  (04.05.20 23:28:44 ~ 23:29:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.