[]

maltepe'de yaşanacak semtler

nerelerdir?
 
küçükyalı ve civarı iyidir. e5'e doğru çıktıkça insan profili değişir ama. minibüs yolundan çok uzaklaşmamak, e5'e çok yaklaşmamak lazım.


  • pati  (03.05.20 14:36:09) 
altıntepe, idealtepe, süreyya plajı


  • gazozailacatmauzmani  (03.05.20 14:41:10) 
yalı mahallesi tam bir chp mahallesidir. evler eski olabilir. yeni evler de yapılıyor. maltepede yaşayacaksanız sıralamam altayçeşme = bağlarbaşı mahallesi < idealtepe < yalı mahallesi

edit: altıntepeyi yazmayı unutmuşum.
  • error522  (03.05.20 14:42:28 ~ 15:01:43) 
siyaset bulaştırmadan yazayım.
maltepede yaşanılacak en iyi semt kadıköy ün sınırı bostancıya komşu ALTINTEPE semtidir.
sonra küçükyalı minibüs caddes ve sahil kesimi
ardından idealtepe minibüs caddesi ve sahil kesimi gelir.
  • jamswety  (03.05.20 14:50:04) 
bütçeye göre değişir. güvenlikli sitede oturmak gibi bir derdin yoksa küçükyalı ve altıntepe gayet iyidir. ancak bütçen az ise "benim zümrütevler'de yaşayan arkadaşım da var."


  • zgrydn  (03.05.20 16:19:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.