[]

Araştırmamıza katılır mısınız? (Katılan 36 kişiye çok teşekkürler!)

Selamlar. Hacettepe Üniversitesi'nde yürüttüğümüz bir araştırma için katılımcılara ihtiyacımız var. En fazla 3 dakika sürüyor ve anket doldurma şeklinde değil. Kişisel bilgilerinizle, özel hayatınızla, dünya görüşünüzle ilgilenmiyoruz. Sadece gönüllü katılım formu için adınızı (soyadınız gerekmiyor) alıyoruz o kadar.

Link şurada: www.psytoolkit.org

Bir süre sabitlenebilir mi? Teşekkürler.

Edit: Katılan 17 kişiye çok teşekkür ederim. Cansınız <3

Edit 2: 26 oldu. Sağ olun arkadaşlar :)

Edit 3: Sayıdan emin değilim ama Duyuru'dan katılım 36 oldu sanırım. Harikasınız :)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.