[]

prozac şurup - mide bulantısı

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum hiçbir yan etkisini görmedim. fakat son 1 haftadır içtikten hemen sonra felaket midem bulanıyor. 1-2 saat bekleyince geçiyor ama o, zamana kadar akla karayı seçiyorum, ilaca elim gitmez oldu çok iyi geldiği halde. Bu kadar zamandan sonra niye böyle oldu ki? Acaba içinde çok az da olsa alkol olduğu için mi? Aramaya inandım ama şurup çok yaygın olmadığı ve alkol yazınca da hep ilaçla alkolü karıştırmakla ilgili sorular çıktığı için bulamıyorum. Benzer bir şey yaşayan var mı uzun süreli kullanımdan sonra?
 
Acaba doktorunuza ya da eczaciniza sorsaniz daha mi iyi olur?
Genelde prospektuste de yazar yan etkiler ve ne yapilabilecegi.

  • kuehles blondes  (01.05.20 16:08:35) 
Hocam, şu an sorabilecek olsam neden buradan sorayım? Hiç yan etki yapmayan ilaç 2 ay sonra yapıyor bu normal mi diye soruyorum alt tarafı. prospektüsünü okudum elbet. Çok merak ediyorsanız doktor zaten yan etkiler 1 aydan fazla sürdü diye başka ilacımı kesmişti normal bir durum değil yani böyle olması.


  • amugochi  (01.05.20 17:58:04) 
Tok mu içiyorsunuz?
İki ay sonra olması ilaca değil de bir mide problemine bağlı olabilir. Aç içmeyin.

  • pro9it9is9  (01.05.20 18:37:10) 
@pro9it9is9 Bir kere yanlışlıkla aç içtim ilk defa kullanırken sonrasında tövbe ettim, hep yemeklerden sonra alıyorum şu an


  • amugochi  (01.05.20 19:51:01) 
Aldığın saati de değiştirmedin herhalde? Mesela hep gece alıyodun da şimdi sabah saatleri almaya başladıysan belki bu tür yan etkilerini yeni fark ediyo olabilirsin. Gerçi 2 ay sonra pek bi yan etkisi kalmaz ama :D Miden genel anlamda hassassa ve aç içtiysen evet o zaten 100% etkili :)


  • superfluid  (01.05.20 22:32:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.