Phillips Lumea kullananlar var mı?

Selamlar
Almayı düşünüyorum ama şu iki ürün arasında fiyat farkı çok fazla. Biri eski biri de yeni model anladığım kadarıyla ama çok büyük farkı var mı yok mu?
Kullananlar varsa ve öneride bulunurlarsa çok sevinirim. Teşekkürler

Philips Bri921/00 Lumea Advanced Ipl Epilasyon Aleti - 1.950 TL

Philips Bri950/00 - Lumea Prestige Ipl Tüy Alma Cihazı - 3.600 TL

bri950/00 var bende bir yıldır kullanıyorum. yani memnunum. diğeri hakkında bir fikrim yok. yalnız ben bunu geçen yıl 2300'e almışım. uçmuş.

  • sadakatsiz  (29.04.20 09:05:16)
Bu fiyatlara alexandrite’la daha kısa sürede sonuç alırsın. Sarışın da olsan farketmez.
Asla gitmem, başkası yapmasın vs diyorsan falan mantıklı bi tek

  • jimjim  (29.04.20 09:24:39)
Epilasyon paketim var ama 1 aydır kapalılar ve daha ne kadar kapalı olacakları belli değil @jimjim üstelik yarın açılsalar bile tamamen şu tehlikeli zamanlar geçene kadar pek gitmeyi düşünmüyorum.

  • makarnacanavari  (29.04.20 09:37:36)
doğru haklısın.
o zaman tavsiyem (bunlardan birini de kullandım ben ama modeli hatırlamıyorom muhtemelen ucuz olan) bölge genişse; atış sıklığı fazla olanı al.
şöyle ki; bunlar çatçatçat atış yapamıyor. basıyorsun böyle 2-3 sn bi kendine gelemesi gerekiyor. ama tek tek kılların üzerinden geçeceğini düşünürsek cinnetlik bir süreç oluyor.
o yüzden küçük bir bölge için alıyorsan en ucuzunu al geç.
yok eğer tüm vücut falansa en önemli kriter hızlı çalışması.
yoksa zaten kılı seyreltme açısından dediğim gibi hiç bi ipl'in mucizevi bir etkisi yok. üç aşağı beş yukarı aynı.
  • jimjim  (29.04.20 11:05:54)
İlk versiyonunu almistim ilk ciktiginda.
Oncesinde epilasyon yaptirmistim ama dizlerim problemli oldugu icin tam olarak duzelmemisti. Aleti nadir kullaniyordum ama baya fark etti, dizlerim artik cok ince cikiyor. Sonra kollarima basladim, su an tek tukler ki yilda 1-2 kere yapiyordum, halen de arada 1-2 atis yapiyorum. Bugday tenliyim, ince siyahimsi tuylere sahibim. Alirken gorevli sarisim iseniz ya da esmer ve kalin olmayan kil yapiniz varsa ise yaramaz demisti.
Bendeki model precision plus imis
  • 65 derece  (29.04.20 11:07:54)
Ben kumralım ama daha çok bikini bölgesi için düşünüyorum. Bacak, kol ve koltuk altında zaten çok az var. Bikini bölgesi de 2 seans epilasyon sonrası epey inceldi ve azaldı. Böyle bakacak ve @65derece seni dediğine gelecek olursak, ucuz olanı alabilirim demek ki. Teşekkür ederim

  • makarnacanavari  (29.04.20 11:14:50)