Kedilerin arabamın camına idrarini bırakması

Aracımi mecburen bir metre boyundaki duvarın yanına park ediyorum. Ancak kedi veya kediler aracımın sağ ön camına idrarini yapıyor. Aracı yikatsam da devam ediyorlar. Kedilerin hoşlanmadığı, rahatsiz olacağı bir koku var midir, onlari camdan sogutacak?

Seninle kişisel problemi olan bir şerafettin mevzusu olabilir bu.arabanı oraya bırakmandan rahatsızlardır belki de.cama yaz işemeyin diye.

  • duptıs  (26.04.20 23:23:35)
bahar geldi, koku bırakıyorlardır.
tam olarak çiş yapmak değil o.
muhtemelen oralarda bir koku var ve o yüzden koku bırakıyorlar, o da duvar alçak olduğu için sizin arabaya denk geliyor.

ben olsam arabanın yanına denk gelen duvarı sirkeli suyla yıkar, duvar kuruduktan sonra üzerine mama bırakırdım.
sirkeli su dökseniz de engel olamayabilirsiniz.
kokuyla önüne geçmeniz zor çünkü sirkeli suya rağmen o kokuyu ayırt edebilirler yine de, ama bir ihtimal etkili olabiliyor bazen.
mama koyun dememin nedeni de, mamalarının yakınına çiş yapmamaları.
arabanın yanına denk gelen yerlere, duvarın üzerine aralıklarla birer avuç mama bırakın, şartlanmaları değişir o şekilde.
  • blatta hiberna  (26.04.20 23:33:32 ~ 23:34:47)