[]

İngilizce Kelime Öğreten Uygulama

Hazır eve kilitlenmişken kendimi zorlayıp İngilizce kelime bilgimi geliştireyim diyorum.

Upper intermediate düzeyindeki kelimeleri içeren, bol test yapan, iyi bildiğim kelimeleri habire karşıma çıkarıp gereksiz zaman harcatmayan, mümkünse ücretsiz (Ücretliyse de çok pahalı olmayan) bir Android uygulaması var mıdır bildiğiniz?

Duolingo, Memrise ve Busuu'yu denedim. Güzel fakat bunları demeyin. Podcast uygulamalarını (Lyrics Training vb) da söylemeyin. İstediğim şey hedefi kelime ezberletmek olan bir uygulama.

 
wordup


  • sperry  (26.04.20 03:03:41) 
Tureng kelime defterindeki Oxford 3000 sözlüğü


  • kaset  (26.04.20 07:22:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.