[]

Karantina nasil gidiyor?

Ben uzun uzun gecmise gittim.Hayatimda cok buyuk hatalar yaptigimin farkina daha yeni vardim.
 
Uyanık olduğum her an çalışıyorum, bir nevi geleceğe yatırım. Grafik, video falan üretiyorum. Covid yüzünden herşey allak bullak oldu ama işler normale dönünce bu geçen zamanı boşa harcamamış olmayı umuyorum.


  • hem şişko hem deli  (23.04.20 22:18:01) 
Yatıyorum ben ya, dizilere falan sardım netflixte. Yiyip içip yatıyorum valla. Dana gibi oldum iyice.


  • antihero  (23.04.20 22:43:03 ~ 27.04.20 14:57:29) 
Evimde olsam sorun yok da misafir olarak geldigim yerde kalakaldim o sorun. O nedenle daraliyorum sonsuz misafirlikte kalmis gibi hissediyorum.


  • tuborg yesili  (23.04.20 23:49:41) 
hahaha sonsuz kısır, sonsuz misafir terliği, sonsuz sürekli muhabbet etme çabası.

anlatılmaz yaşanır yeşil.
  • hem şişko hem deli  (23.04.20 23:52:51 ~ 23:53:02) 
Çalışma düzeninde hiçbir değişme olmadı, zaten evden çalışıyordum.

Şimdilik dayanıyorum :))
  • hayirsiz  (24.04.20 00:35:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.