[]

Kadıköy komple kiralık kat

Merhabalar;
Kadıköy Kuyubaşı mevkiinde yer alan dublex evimin alt katını komple kiraya veriyorum.
Ev, Kadıköy evlendirme dairesine ve metrobüse yürüyerek 10 dakika, marmaray Feneryolu istasyonuna ve Bağdat caddesine 10-12 dakika, Marmara üniversitesi Göztepe kampüsüne 2 dakika uzaklıktadır. Odalar gayet güzel ışık alıyor ve binanın etrafı oldukça açık ve sessizdir. Salonda kullanışlı bir balkon vardır.

Alt katta, 1 oda (11m2), 1 salon (28m2),1 hol ve ayrı banyo bulunmaktadır, mutfak hariç ortak bir alan yoktur. Üst katta teras vardır, müsait zamanlarda tabii ki kullanılabilir.
Kat şu anda müsait durumda değil fakat mayıs'ın ortasına doğru müsait duruma gelecektir. Odalarda bir tane gömme dolap, 2 tane gardrop ve çift kişilik yatak var fakat isteğe bağlı kaldırılabilir. Kısmen eşyaları ile gelecek kişileri tercih edeceğim. Evde doğalgaz, wi-fi, beyaz eşyalar ve netflix mevcuttur.

 
merhaba ne kadara kiralayacaksiniz?


  • camene87  (23.04.20 16:49:43) 
Ücret nedir acaba?


  • mg3929  (23.04.20 18:34:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.