[]

Savciliga sikayet

Merhabalar,
İnstagramda bosanma asamasinda oldugum esimin ailesi sayip dokmus hakkimda. Elim ayagim bosaldi. Sikayetci olmak icin muracat edebiliyorum degil mi acik?
Etmedigi iftira hakaret kalmamis


 
Corona sebebiyle tatil degil dimi manasinda soruyorum el ayak gitti kusura bakmayin


  • cilekli pasta  (14.04.20 23:20:20) 
şu an kapalılar. video şeklinde ekran görüntüsü alın. eğer boşanma davanız devam ediyorsa dava dosyanıza ekleyin. ayrıca hakaret davası da açabilirsiniz.


  • anais  (14.04.20 23:26:19) 
mahremini paylaşmısa tck 135-136 vs. kapsamında da dava açılır. sakin olun video vb. delilleri almaya bakın


  • fistikthecat  (14.04.20 23:43:01) 
Sakin olun ve sakın cevap yazıp haklıyken haksız duruma düşmeyin.


  • Phoebe  (14.04.20 23:52:08) 
avukat bir arkadaştan bilgi aldıktan sonra

portal.tnb.org.tr

şu siteyi kullanaran online noter tespiti yaptırabilirsiniz, tabii ki ücretli.

kendi aldığınız ekran görüntüsüdür falan bunlar sanıyorum ki delil teşkil etmiyor. yine dediğim gibi avukat bir arkadaşa sorun.
  • hem şişko hem deli  (15.04.20 00:05:11) 
Ekran görüntüsü, ekran videosu aldım. Hem şişko hem deli’nin linkini doğrulayan avukat arkadaş olursa onu da yaparım.
Ben onca yaptığına laf yetiştiremediğim için kocayı boşuyorum akrabasına tek kelime etmem ordan yana sıkıntı yok.

  • cilekli pasta  (15.04.20 00:23:26) 
Sizin adınız geçiyor mu açık açık siz olduğu belli mi? Değilse camura yatarlar iş ciddiye bindiginde. Yorum yapip haksiz duruma düşme+1


  • basond  (15.04.20 06:43:26) 
Basond+1

Sizin olduğunuzu açıkça ifade eden bir ibare yoksa davayı kazanmanız çok zor.

Ekşisözlükte küfürlü recep başlıklarına baktığınız zaman “ülkede milyon tane recep var” denilerek yırtılabiliyor, ceza almadan. Ama kimin kastedildiğini herkes biliyor, itiraf etmediği sürece bir şey yapılamıyor.
Ve dava açıp kaybederseniz size karşı iftira davası açabilme hakları doğuyor. İyi bir avukata danışmadan dava açmayın derim ben. Öc alıcam derken başınızı belaya sokmuş olursunuz.
  • Unde bach canim  (15.04.20 09:45:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.