[]

12 yaşındaki çocuk için ingilizce youtube kanali

Merhaba, youtubeda onerebileceginiz bu yaşa sahip bi çocuğa sıkılmadan ingilizce öğrenip geliştirebileceği hangi kanallar var ?
 
kanal değil de uygulama önereyim;

(bkz: duolingo)

ve

raz-plus
  • lancelot du lac  (12.04.20 21:19:55) 
şu kanal olabilir, hem pratik yaparak öğrenir hem de el işi yapar o yetenkleri de gelişir.

www.youtube.com
  • senolll  (12.04.20 21:33:19) 
ben aratınca çok kücük cocuklar için şeyler cıkıyor anahtar kelimeler ne olmalı ?


  • funl  (13.04.20 01:27:44) 
sınıfını girin ingilizce

mesela 6. sınıfsa "6th grade" gibi
  • lancelot du lac  (14.04.20 02:37:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.