sokağa çıkmam gerekiyor - hangi benzinciler açık? istanbul anadolu

ofiste sabahlamam gerekti, burada gerçekten 2 gün için değil bir öğünlük bile yiyecek yok.

şaka gibi ama gerçek (:

bir tane kedimi taşıma çantasına koyarak benzinci bulmaya çalışacağım. polis çevirirse kedimi veterinere götürüyorum demeyi planlıyorum.

gerçekten su bile kalmamış.

sizlere geri döndüğümde gelişmelerden bahsederim :(

bana şans dileyin. artık cezası neyse öderiz. dışardaki gözlemlerimi sizinle paylaşacağım.

en çok benzinci e5te olduğu için e5e güzergahında benzinci bakacağım.

etraf o kadar sessiz ki, gerçekten kimse çıkmıyor :o

edit: dün gece çıkanlarla da manyak gibi taşak geçmiştim :( bütün arkadaşlarıma hakaret ettim o derece neden tekele koşuştunuz diye :D

ki saat 23.40 ta benim tam karşımdaki boştu - 2 ye kadar açıktı :D

edit2: şu an tam sokağımdan 4 adet bekçi geçti. :o

getir banabi?

  • valkin rockefeller  (11.04.20 12:46:40)
Bizim sokakta da bekçiler volta atıyor. Sabah erken saatte çok sayıda fırına giden gördüm. Safranbolu Fırın gibi yerler varsa yakınınızda sadece ekmek değil yiyecek çok şey bulabilirsiniz. (ekmek, poğaça, simit, zeytinyağlı sarma vs ilk aklıma gelenler, su da olabilir, cafe mantığında biraz)

Kediye de eziyet olmasın, eczaneye gidiyorum dersiniz?

Getir ve banabi motorları da geçiyor sürekli. Oradan çağırmak en mantıklısı ama yoğun olabilirler.
  • hair freak  (11.04.20 12:53:56 ~ 12:55:46)
155 i aramadan, durumunu söylemeden çıkma 3000 lira ceza kesseler canın sıkılır.

ara kuralını falan öğren neymiş, ona göre çık ya da başka bir sonuç üret.

çıkma derlerse vefa grubunu sana yönlendirmek zorundalar, sen de adan z ye ne eksiğin var söyler aldırırsın. ne yapıcan aç aç durcak halin yok ya.
  • hem şişko hem deli  (11.04.20 13:01:55 ~ 13:07:29)
banabi çalışıyor. normalde 10 lira olan minimum tutarı 30 lira yapmışlar ama... can sağlığı.

  • metrobus yoluna kacan angus  (11.04.20 13:19:53)