[]

notebook tavsiyesi istiyorum

merhabalar,
acilen yapmam gereken ödevlerim işlerim vs olduğu için bir notebook almam gerekli.
bu sebeple aşağıdaki kullanım amaçlarıma ve parametrelere uygun makul fiyatlı bir tavsiyeye açığım.

-ips 1080x1920 ekran
-14" tercih sebebi
- kazulet gibi olmayan mümkünde ince hafif tasarım
- ms office-youtube-netflix ve gündelik internet tarayıcı işlemlerinde çoklu sekmede dahi iyi performans sağlayabileceğim bir cihaz arıyorum.
**oyun falan hiç ama hiç oynamam ama küçük kardeşim için evde sıkılmaması adına bi ihtimal cs go veya pubg lite falan çalıştırsa ekstra iyi olabilir.
**fiyat olarak ne kadar makul olursa o kadar iyi şu belirsizlikte bütün paramı buna gömmekte istemiyorum takdir edersinizki.
** yakınımdaki açık olan yerlerde varsa ordan almayı deneyeceğim yoksa süper hızlı teslimat seçenekli sipariş denerim diye düşünüyorum.
şimdiden teşekkürler, herkese sağlıklı günler dilerim.

 
  • xiii  (10.04.20 15:49:10) 
kanser olmadan az da olsa oyun oynamayı düşünüyorsanız belleği biraz yüksek tutmalısınız, 4gb kesinlikle can sıkar.


  • gkhncnzdgn  (10.04.20 16:19:59) 
www.sahibinden.com

fiyat sıkıntıysa, ikinci el tavsiye ederim.

2250 tl (pazarlık yap bence)
14.1", i7, 250gb ssd, 8gb ram, full hd, ince ve şarjı iyi, premium kasa.
  • metrobus yoluna kacan angus  (10.04.20 16:23:16 ~ 16:24:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.