[]

digiturk uydusuna internet bağlama

hm-9505 model uydu cihazım var. modem alt katta kalıyor ve kablo uzatmakla uğraşmak istmiyorum. üstte de internet az diş çekiyor. şu xiaomi wifi yükseltici 2 adlı cihazı alıp uyduya taksam internet çekiminide arttırıp aynı anda onu taktığımda cihaz internete bağlanmış olur mu?

ürün şu ve usb girişiyle takılıyor.
m.trendyol.com

 
uydu alıcı onu tanımayacaktır büyük ihtimalle.


  • sutlu nescafe  (10.04.20 00:45:36) 
@sutlu nescafe
kesin bilgi mi? daha once denediniz mi?

  • ezkaza  (10.04.20 00:59:09) 
usb bellek veya disk takıp yayın kaydetmeye yarar o usb en fazla. tak çalıştır gibi bir sistem yoktur alıcıda. para harcayacaksam powerline üzerinden interneti, uydu alıcıya ulaştırırdım.


  • sutlu nescafe  (10.04.20 01:21:25) 
powerline internet+1

www.hepsiburada.com

Diğer seçeneklerde, internetin zaten az çekiyorsa, wireless bridge kullansan yine de performans alamazsın.
  • cursor  (10.04.20 03:14:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.