[]

sözlük scripti arıyorum

selam arkadaşlar

tematik bir konuda sözlük projem var ancak iyi bir altyapı bulamadım.

şu anda piyasada benim gördüğüm bir asp .net tasarım, bir de wordpress tasarım var. wordpress altyapılı olanı (hype sözlük) beğenmedim.

asp olan da, sozlukyazilimicom olması lazım, şu anda satışta değil. instela'ya benziyor, en iyi alternatif o gibi şu an.

sormak istediğim, themeforest'ta sözlük tasarımına benzer, insanların gelip yorum yapabileceği ve bir frame'de en çok yorum yapılan başlıkların çıkacağı bir altyapı arıyorum.

reddit benzeri de olabilir.

önerileriniz varsa açığım.

 
github.com
bu var githubda

demosu asperitas.now.sh

hacker news clonu var
github.com
demo: vue-hn.herokuapp.com
  • nahtoderfahrung  (08.04.20 14:56:41 ~ 14:58:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.