[]

Asus Dizüstü Bilgasar Fanı

Merhaba,

1.5 sene önce aldığım Asus'un FX504 model dizüstü bilgisayarının fanı bozuldu.Bilgisayar birkaç dakika çalıştıktan sonra fan kendi kendine duruyor ve bilgisayar sıcaklığı 90-95 derecelere kadar çıkıyor.

Bu modele uygun fan Türkiye'de nerden alabilirim ? Aliexpress te var ama en az 5 hafta içinde gelir deniyor + salgın olayından dolayı daha da geç gelebilir.

Aşağıya aliexpress likini bıraktım fanın.

www.aliexpress.com

 
şuraya bakabilirsiniz; www.dataservis.net

açıklar mıdır ? işte onu bilmiyorum. bir de orijinal ürün değil buradakiler muadil ürünler.

edüt: orijinal ürünler de satıyorlarmış.
  • sezai karesort  (02.04.20 03:45:20 ~ 03:47:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.